Nakupte nad 1000 Kč a získejte slevu 5% na celý Váš nákup! Slevový kód CASHBACK5 uplatníte v košíku.

Kleště samosvorné

Samosvorné kleště jsou užitečným nástrojem pro každého, kdo se zabývá opravami a úpravami. Při výběru kleští samosvorných je důležité zvážit velikost, materiál a typ kleští. Tyto kleště jsou užitečné pro mnoho úkolů, jako je stahování a uvolňování šroubů, střih kabelů a práce s trubkami. Hlavní výhodou kleští samosvorných je možnost použití jednou rukou, snadné použití a odolnost.

Nejprodávanější

5 položek celkem
Kleště samosvorné 250mm FMHT0-74886 oblé čel
437 Kč
FMHT0-74886
Kleště samosvorné 228 s oblými čelistmi 0-84-809 0-84-809
Kleště samosvorné 228mm 0-84-811
309 Kč
0-84-811
Kleště samosvorné 150mm FMHT0-75408 C čelist
336 Kč
FMHT0-75408

Jak vybrat samosvorné kleště

Při výběru kleští samosvorných je důležité zvážit několik faktorů. Prvním faktorem je velikost kleští. Je důležité zvolit velikost, která bude nejvhodnější pro vaše potřeby. Dále je třeba zvážit materiál, ze kterého jsou kleště vyrobeny. Nejlepší volbou jsou kleště vyrobené z kvalitní oceli, která je odolná proti opotřebení a korozivním látkám. Dalším faktorem je typ kleští samosvorných. Existují různé typy kleští samosvorných, jako jsou například kombinované kleště nebo kleště s řezacími hranami. Zvolte typ kleští, který bude nejvhodnější pro vaše potřeby.

 

Použití samosvorných kleští

Kleště samosvorné jsou užitečné pro mnoho úkolů. Mohou být použity pro stahování a uvolňování šroubů, matiček a dalších spojovacích prvků. Dále mohou být použity pro střih kabelů, drátů a dalších materiálů. Kleště samosvorné jsou také užitečné při práci s trubkami a různými druhy hadic.

 

Výhody samosvorných kleští

Kleště samosvorné mají mnoho výhod oproti jiným typům kleští. Jednou z hlavních výhod je možnost použití jednou rukou. Díky svému designu se kleště samosvorné uzamknou na místě, což umožňuje použití jedné ruky pro manipulaci s materiálem. Další výhodou je snadné použití. Kleště samosvorné jsou snadno ovladatelné a umožňují rychlé a efektivní práci. Dále jsou kleště samosvorné velmi odolné a vydrží mnoho let.