Leifheit vysavač na okna Window Cleaner s 43 cm tyčí a oboustranným mopem + stěrka CABINO zdarma

Kód: 5360028
Akce Tip
Značka: LEIFHEIT
ZDARMAZDARMA 1 509 Kč –33 %
Leifheit vysavač na okna Window Cleaner s 43 cm tyčí a oboustranným mopem  + stěrka CABINO zdarma
1 509 Kč –33 % 999 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
9.6.2025
Možnosti doručení

Leifheit vysavač na okna Window Cleaner s 43 cm tyčí pro zářivě čistá okna bez šmouh! Inovativní sání, oboustranný mop. Rychlé, efektivní, bez kapek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Leifheit vysavač na okna Window Cleaner s 43 cm tyčí a oboustranným mopem

Leifheit vysavač na okna Window Cleaner představuje špičkové řešení pro snadné a rychlé mytí oken, které zanechá povrchy zářivě čisté a beze šmouh. Tento kompletní set je navržen pro maximální pohodlí a efektivitu. Srdcem systému je inovativní **akumulátorový vysavač na okna**, který dokonale odsaje vodu z povrchu skla, aniž by zanechal jedinou kapku nebo šmouhu. Součástí balení je i **oboustranný mop s návlekem z mikrovlákna**, který slouží k prvotnímu namočení a umytí oken. Díky tomuto mopu připravíte povrch pro následné odsátí vody vysavačem. Set obsahuje také **tyč o délce 43 cm**, která umožňuje snadné dosažení vyšších oken nebo zrcadel bez nutnosti používání žebříku. Díky inteligentnímu pohotovostnímu režimu s automatickým vypnutím při nečinnosti je baterie šetřena pro dlouhou životnost a maximální výdrž. Ať už jde o okna, zrcadla, dlaždice nebo sprchové kouty, Leifheit Window Cleaner zaručuje profesionální výsledky s minimální námahou.

Hlavní výhody a unikátnost:

  • Kompletní řešení pro mytí oken: Set obsahuje vysavač na okna, oboustranný mop a tyč pro komplexní úklid.
  • Čištění bez šmouh a kapek: Výkonné odsávání vody zanechává povrchy dokonale suché a lesklé.
  • Široký záběr vysavače: Optimální šířka stěrky vysavače (cca 28 cm) pro efektivní práci.
  • Oboustranný mop s mikrovláknem: Důkladně čistí a připravuje povrch pro odsávání vody.
  • Pohodlí a ergonomie: Lehké provedení, tyč 43 cm pro dosažení vyšších míst.
  • Inteligentní pohotovostní režim: Automatické vypnutí pro maximální životnost baterie.
  • Univerzální použití: Skvělý na okna, zrcadla, sprchové kouty, dlaždice a jiné hladké povrchy.

Možnosti použití:

  • Rychlé a efektivní mytí oken všech velikostí v domácnosti.
  • Důkladné čištění a sušení zrcadel a skleněných dveří.
  • Úklid sprchových koutů a obkladů v koupelně.
  • Čištění dlaždic a jiných hladkých voděodolných ploch.

Technické specifikace:

  • Typ produktu: Vysavač na okna (akumulátorový) se setem
  • Šířka stěrky vysavače: Cca 28 cm
  • Délka tyče: 43 cm
  • Typ mopu: Oboustranný mop s mikrovláknovým návlekem
  • Napájení vysavače: Akumulátor (Li-Ion)
  • Funkce vysavače: Sání vody, pohotovostní režim
  • Barva: Typicky zelená/bílá nebo šedá/bílá (dle aktuální výrobní šarže)

Proč si koupit Leifheit vysavač na okna Window Cleaner s 43 cm tyčí a oboustranným mopem?

Přestaňte se trápit s úmorným a neefektivním mytím oken! S Leifheit vysavačem na okna Window Cleaner získáte kompletního pomocníka, který vám zajistí zářivě čistá okna bez jediné šmouhy a kapky, a to s minimální námahou. Díky inteligentním funkcím a praktické tyči dosáhnete profesionálních výsledků s lehkostí. Získejte zpět svůj čas a užijte si dokonalý výhled! Objednejte si Leifheit Window Cleaner ještě dnes a proměňte mytí oken v radost!

Doplňkové parametry

Kategorie: Vysavače na okna
Záruka: 2 roky
EAN: 4006501510037

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola